Kwadrans z rozgrywką Wo Long: Fallen Dynasty. Walki z bossami i eksploracja na materiale

Wo Long: Fallen Dynasty na pierwszym zwiastunie rozgrywki
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawił się długi zapis rozgrywki Wo Long: Fallen Dynasty. Twórcy zaprezentowali eksplorację, system walki, ekwipunek oraz menu rozwoju postaci.

Wo Long wygląda jak… kolejna gra Team Ninja. Fani studia nie będą specjalnie zaskoczeni tym, jak prezentuje się jego nowy tytuł, choć trzeba przyznać, że zmiana klimatu pozwoliła wprowadzić powiew świeżości w eksploracji. Gra zapowiada się na wymagającą produkcję dla fanów gatunku soulslike.

Niedawno na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S udostępniono darmową wersję demo Wo Long. Testowy fragment rozgrywki pozwala na zapoznanie się z kreatorem postaci, umiejętnościami bohatera i trybem multiplayer. Co więcej, za ukończenie wersji demonstracyjnej otrzymamy specjalny przedmiot do odblokowania w pełnej wersji gry.

Twórcy ujawnili również, jak dużo czasu zajmie ukończenie kampanii. Przejście Upadłej Dynastii powinno zająć około 40 godzin, choć na ten moment nie jest jasne, czy mowa tu o samym przebiegnięciu przez główne questy, czy również o odhaczeniu wszystkich zadań pobocznych.

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje na początku przyszłego roku i będzie dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie