Autor przecieku GTA VI chce negocjować z twórcami. Take Two usuwa materiały z sieci

GTA VI - widział grę w akcji i mówi, że
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wczoraj w sieci pojawił się gigantyczny przeciek pokazujący bardzo wczesną wersję GTA VI. Osoba odpowiedzialna za ujawnienie materiałów chce dogadać się z Rockstar.

Autor przecieku opublikował wiadomość, w której informuje, że poszukuje kontaktu z przedstawicielami Rockstar Games lub Take Two Interactive. Tajemnicza osoba chce negocjować z twórcami wyczekiwanej produkcji.

Okej, to wszystko niespodziewanie stało się viralem, obudził się i zobaczyłem 3000 wiadomości na Telegramie. Jeśli jesteś pracownikiem Rockstar lub Take Two i próbujesz się ze mną skontaktować, wyślij mi wiadomość zawierającą 22559219889638875756 na Telegramie lub e-mail na teapotuberhacker@protonmail.com z firmowego adresu e-mail. Postaram się wkrótce przeczytać wszystkie odpowiedzi – szukam możliwości negocjacji.

– napisał Teapotuberhacker na GTA Forums
Źródło: VideoGamesChronicle

Na ten moment nie jest jasne, czego oczekuje haker. Może mu chodzić o pieniądze, ale równie dobrze mogą kierować nim inne pobudki. Na ten moment musimy czekać na więcej szczegółów.

Autor przecieku twierdzi, że posiada nie tylko materiały wideo i zrzuty ekranu pokazujące GTA VI, ale także kody źródłowe najnowszej produkcji Rockstar Games i GTA V. Jeśli kody dostaną się w niepowołane ręce, GTA Online i kolejne wcielenie sieciowej gry Gwiazd Rocka mogą być w gigantycznych tarapatach, bowiem taki wyciek może mocno ułatwić tworzenie cheatów i nieść ze sobą inne problemy dla zabezpieczeń gier.

W chwili publikacji tego artykułu Take Two Interactive usunęło już całą masę materiałów związanych z GTA VI z sieci. Co więcej, konto Telegram hakera zostało zablokowane, a jego posty zniknęły ze strony GTA Forums.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie