Teraz pora na obfite przecieki z Diablo IV. Ponad 40 minut materiału w sieci

Diablo IV - data premiery, genialny zwiastun i edycje gry
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Najpierw GTA VI, a teraz dostaliśmy nowe przecieki, tym razem z Diablo IV. Może ten nie jest tak obfity, ale znajdziemy tu ponad 40 minut nieopublikowanego dotąd materiału.

Twórcy GTA VI mają teraz najpewniej bardzo ciężki tydzień, ale przecieki w ostatnim czasie nie ominęły także innych gier. Ku przypomnieniu – GTA VI pojawiło się w internecie na filmikach z wczesnej wersji. Do tego haker ukradł 10 tys. linijek kodu. Teraz zamierza negocjować z twórcami. Być może aż tak tragiczna sytuacja nie spotkała Blizzarda, ale łącznie dostaliśmy i tak ponad 40 minut rozgrywki.

W specjalnym wątku na Reddicie czytamy o 43 minutach rozgrywki z Diablo IV, która trafiła do internetu. Potencjalny hit Blizzarda wygląda zadziwiająco dobrze. Już pierwsze oficjalne filmiki wskazywały nam na postawienie na ponury i mroczny klimat, ale każdy kolejny materiał tylko to potwierdza.

Wideo mają sygnaturę “private test build”, co sugeruje, że pochodzą najpewniej od osób blisko związanych z Blizzardem, które biorą udział w testach gry. Same filmiki znajdziemy tutaj, ale nie trzeba ich pobierać – bez problemy obejrzymy je w internecie. Gra nie tylko wygląda w zasadzie na niemal ukończoną, ale i prezentuje się naprawdę ładnie w trybie szerokokątnym.

Na ten moment nie znamy oficjalnej daty premiery Diablo IV. Deweloperzy mówią tylko o dość szeroko zakrojonym “2023”. Najpewniej przed nami jeszcze zamknięte i być może otwarte testy, tuż przed samą premierą.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie