Pamiętacie Rise of the Triad? Kultowy FPS z lat 90-tych dostanie remaster

Rise of the Triad powróci w formie remastera. Jest trailer
Newsy PC

Mam wyborną wiadomość dla miłośników staroszkolnych strzelanek. Zapowiedziano Rise of the Triad Ludicrous Edition – remaster kultowego FPS-a z lat 90-tych.

Cenione (choć dziś już odrobinę zapomniane) Rise of the Triad otrzyma wierny oryginałowi remaster. Twórcy skupia się na lekkim odświeżeniu oprawy poprzez wprowadzenie obsługi rozdzielczości 4K oraz monitorów ultrawide. Co więcej, gracze będą mogli obserwować akcję bez górnego limitu liczby klatek na sekundę.

Twórcy szykują też niespodziankę dla graczy, którzy mieli okazję zapoznać się z oryginalną produkcją i chcą poczuć większy powiew świeżości. W grze znajdziemy zawartość odzyskaną z wersji beta, a do tego deweloperzy z New Blood Interactive, Nightdive i Apogee przygotowują zupełnie nowy epizod z kilkoma misjami.

Jak na kultowego FPS-a przystało, w RotT Ludicrous Edition nie zabraknie trybu multiplayer z rozgrywką online lub prze z LAN. Znajdziemy w nim kilka trybów, choć na szczegóły trzeba poczekać.

Nie ujawniono daty premiery produkcji, ale za to możemy rzucić okiem na odświeżony gameplay. Poniżej znajdziecie zwiastun.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie