Czerwony, sportowy samochód z Forza Horizon 5, Franklin z GTA V z kanistrem paliwa, zombie z Back 4 Blood z ogromną łapą

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – zombiaki-rasiści w Back 4 Blood, ogromna mapa w Forza Horizon 5 i fizyczna replika LS z GTA V

Każdy fan GTA V pewnie chciałby u siebie w pokoju postawić replikę 3D Los Santos. Tak się składa, że jeden zapaleniec druku 3D taką stworzył i zajęło mu to „zaledwie” 400 godzin. Po prostu musicie to zobaczyć.

Dziś dowiedzieliśmy się też na temat nietypowego niedopatrzenia w Back 4 Blood. Jak się okazuje, jeden z zombie mówi tam bardzo niecenzuralne kwestie. Uwierzcie mi, że to jedna z tych rzeczy, których się nie odsłyszy.

Pod sam koniec dnia twórcy Forza Horizon 5 pokazali masę nowości z ich nadchodzącej produkcji. Między innymi zaprezentowano piękną, sportową Toyotę. Do sieci też trafił nowy trailer na silniku gry, dlatego tym bardziej warto się zainteresować naszym artykułem. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy wszystko macie już odhaczone.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się