Promocje dnia – Battlefield 5 jak za darmo, 3x Crash Bandicoot i błękitny pad Xbox Series

Jamrajm pasiasty biegnie obok kobiety z bronią, a obok nich kontroler do Xbox Series X
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Przyjrzyjmy się jak dzisiaj można zaoszczędzić na zakupach. Co proponujemy? Battlefield 5 w cenie trzech bułek, trzy Crashe w świetnej cenie i piękny błękitny pad do Xbox Series X

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę trzy z nich.

Battlefield 5 za naprawdę grosze

Zanim nadejdzie premiera kolejnej części z serii Battlefield, warto odświeżyć sobie ostatnią odsłonę. Teraz jest świetna okazja, aby nadrobić ewentualne zaległości. Battlefield 5 kosztuje tylko tyle co trzy bułki, więc chyba warto zrezygnować ten jeden raz z piekarniczej przyjemności na rzecz niezłej strzelanki.

Trylogia Crasha Bandicoota na PC w świetnej cenie

Jeśli już mowa o nadrabianiu growych zaległości, to proponujemy też ograć trzy części Crasha Bandictoota N.sane Trilogy. Promocyjnie za 70,39 zł otrzymujemy usprawnioną trylogię z odświeżoną grafiką i udźwiękowieniem. Zabawa gwarantowana na długie godziny. Zwłaszcza, gdy chcecie wymaksować wszystkie poziomy.

Śliczny błękitny kontroler dla Xbox Series X w RTV EURO AGD

Sklep RTV EURO AGD umożliwił zamawianie w przedsprzedaży wyjątkowego kontrolera Xbox Series X. Za 269 zł dostaniemy pięknie prezentujący się pad, który zdecydowanie wyróżni się na tle klasycznych czarnych i białych urządzeń. Jeśli jeszcze nie macie kontrolera, to zachęcamy do rozważenia tej stylistyki. Nie podpuszczamy, ale chyba przyjemnie będzie się na nim grało w Crasha.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie