Samochody terenowe zjeżdżają z urwiska i zmierzają do ognistego okręgu
0 komentarzy

Mapa w Forza Horizon 5 dużo większa niż w „czwórce”. Jest konkret

Twórcy zapewniają, że mapa w Forza Horizon 5 jest o połowę większa niż w poprzedniej odsłonie. W produkcji będzie ogółem więcej jeżdżenia, jednak zostanie zachowana proporcja między jazdą uliczną i terenową.

Playground Games zdradziło rąbka tajemnicy, że mapa, która znajdzie się w Forza Horizon 5, będzie o 50% większa niż ta w czwartej odsłonie. Twórcy dodają, że dzięki temu w grze będzie więcej wyścigów terenowych i ulicznych. To raczej nikogo nie dziwi. Mimo to zostaną zachowane proporcje między wyścigami tak jak w poprzednich odsłonach. Nie powinniśmy się zatem spodziewać np. kładzenia większego nacisku na tory terenowe.


Więcej o grze dowiemy się już dzisiaj z kolejnego odcinka dziennika deweloperskiego „Forza Horizon 5: Let’s ¡Go!”. Ten będzie transmitowany na żywo o godzinie 19:00 na oficjalnym kanale gry.

Forza Horizon 5 to kontynuacja świetnie przyjętej serii wyścigowej, która zawsze cechowała się świetną warstwą wizualną i przyjemnym modelem jazdy. Najnowsza odsłona przeniesie nas do Meksyku. Do dyspozycji otrzymamy wiele pojazdów (podzielonych na kategorie i epoki), które będziemy mogli modernizować. W tytuł zagramy już 5 listopada 2021 roku. FH5 ukaże się na PC, Xbox One oraz Xbox Series S|X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się