GTA San Andreas - postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Odświeżenie starszych GTA coraz bardziej możliwe. Znany dziennikarz komentuje wieści

Dziennikarz i branżowy informator, Andy Robinson, skomentował wieści o remake’ach starszych odsłon GTA. Robinson twierdzi, że Take-Two najpewniej faktycznie szykuje odświeżenia.

Niedawno informowaliśmy o kolejnych sensownych plotkach dotyczących remake’ów lub remasterów starszych odsłon Grand Theft Auto. Take-Two Interactive ma w planach trzy niezapowiedziana odświeżenia gier. Plany te pokrywają się z niedawnymi doniesieniami o odnowieniu klasycznych części gangsterskiego cyklu.

Do sprawy odniósł się redaktor serwisu Video Games Chronicle. Andy Robinson twierdzi, że to prawie pewne, że Take-Two przygotowuje remastery lub remake’i poprzednich Grand Theft Auto. Zwrócił też uwagę na niedawne słowa Take-Two dotyczące nowych wcieleń starszych gier.

Take-Two, firma matka (marki – red. ) GTA, twierdzi, że pracuje nad trzema niezapowiedzianymi odświeżeniami. Wcześniej sugerowała, że nie jest zainteresowana tworzeniem „prostych portów”.
Niektóre z nich prawie na pewno będą dotyczyć gier GTA.

– napisał Andy Robinson na Twitterze

Robinson to bardzo dobre źródło informacji. Dziennikarz wielokrotnie odnosił się do branżowych doniesień i do tej pory – w większości przypadków – nie mylił się. Jeśli komentuje doniesienia o powrocie starszych części Grand Theft Auto, najwyraźniej coś jest na rzeczy. Niemniej powyższe wieści traktujmy jako podparcie plotek, a nie potwierdzenie istnienia remasterów lub remake’ów GTA. To wciąż nic oficjalnego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się