CDA PL - widok strony startowej

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

CDA Premium od dziś z kanałami telewizyjnymi. Możecie zyskać dostęp do nawet 87 stacji

Od dziś do CDA Premium zostały włączone pakiety telewizyjne. Subskrybenci usługi otrzymają bez dodatkowych opłat dostęp do kilku kanałów. W przypadku zdecydowania się na więcej stacji poniesiecie dopłatę do abonamentu – informują Wirtualne Media.

Jeżeli nie dopłacicie ani grosza do usługi proponowanej przez CDA, dostaniecie dostęp do kanałów dostępnych w ramach telewizji naziemnej. Samo to jest już miłym udogodnieniem, więc nie zdziwię się, jeżeli część osób na tym poprzestanie.

W przypadku wyboru pakietu Start do dyspozycji dostaniecie już łącznie 34 kanały. Ten pakiet ma kosztować dodatkowe 4 zł, więc łączny koszt (wliczając w to cenę samego CDA Premium) osiągnie 23,99 zł.

CDA TV - pakiet Start - lista kanałów telewizyjnych

Ostatnim z pakietów jest Podstawowy, który wprowadzi aż 84 stacje telewizyjne do abonamentu. Korzystanie z niego równa się z dopłaceniem aż 30 zł (czyli łącznie co miesiąc będzie trzeba zapłacić 49,99 zł).

CDA TV - pakiet Podstawowy - lista kanałów telewizyjnych
Źródło: Wirtualne Media

Warto też wspomnieć, że kanały są streamowane w jakości Full HD. Wyjątkiem mają być cztery, które oglądający zobaczą w rozdzielczości 4K. Osobiście uważam omawianą w artykule inicjatywę za miłą udogodnienie dla osób, które nie chcą korzystać z dekodera lub podpisywać umowy na telewizję. W powyższych pakietach zabrakło mi jednak kilku stacji, np. Cartoon Network lub Polsat Gaming. Te na pewno przekonałyby mnie do skorzystania z CDA Premium.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się