Xbox logo - w tle żołnierze z Halo

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Xbox na Gamescom 2021 oficjalnie! Wiemy kiedy i gdzie obejrzymy transmisję

Microsoft zapowiedział swój cyfrowy pobyt na nadchodzącym Gamescomie. Podczas imprezy mamy dowiedzieć się nowych informacji na temat gier, nad którymi pracują deweloperzy Xbox Game Studios.

Jak informuje Xbox na swoim profilu na Twitterze, już 24 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego zobaczymy prezentację nowości związanych z zapowiedzianymi już tytułami. Przedstawiciele firmy nie wspominają o pokazie gier, o których jeszcze nie wiadomo. Nikt nie lubi psuć niespodzianek, więc nie zdziwię się, jeżeli jednak coś nowego zostanie graczom pokazane. Transmisja live odbędzie się na platformach Twitch, YouTube, Twitter i Facebook Gaming.

Warto zaznaczyć, że wtedy nie zobaczymy nic związanego z Bethesdą. Pokazy studiów wchodzących w skład tej firmy odbędą się 26 sierpnia. Sam z niecierpliwością nie mogę się doczekać, aż świat obiegną wieści na temat kolejnych szczegółów gry Deathloop, więc i na tę prezentację będę z niecierpliwością czekał.

Microsoft ogłosił też, że podczas imprezy będzie trwać specjalny okres promocji w sklepie Microsoftu na gry na Xbox oraz PC. Więcej szczegółów odnośnie tych ofert gigant z Redmond ma podać bliżej Gamescomu. Sam liczę, że przecenione będą też np. kontrolery. Nawet jeśli takowe zniżki będą, to raczej nie na niebieski gamepad, o którym pisałem ostatnio. Jego premiera jednak odbędzie się chwilę po omawianej w artykule imprezie, dlatego nie spodziewam się tak prędko na niego przeceny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się