nowe gry PS Store - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowości tego tygodnia na PS4 i PS5. Dodatek do Valhalli, jedna z gier roku 2020 i wiele więcej

Nowe gry zmierzają na PS4 i PS5. Ostatnie spokojne tygodnie pozwoliły graczom odpocząć, a teraz na konsolach Sony nie zabraknie mocnych premier.

Ostatnie tygodnie nie były zbyt łaskawe pod względem premier. Na konsolach PlayStation pojawiły się nowe gry, w tym te większe, ale nie było ich zbyt wiele. Ten tydzień również nie jest bardzo imponujący, ale ukaże się kilka większych produkcji.

Już od dziś możemy zapoznać się z I Am Dead. To logiczna przygodówka, która opowiada o życiu i śmierci. Jeśli lubicie oryginalne produkcje, być może Wam się spodoba.

10 sierpnia zadebiutują aż cztery tytuły: Action Arcade Wrestling, Button City, Synth Riders i Godfall w wersji na PlayStation 4. To bez wątpienia najbardziej intensywny pod względem premier dzień tego tygodnia.

Nieco luźniej zrobi się 12 sierpnia, choć wtedy też nie zabraknie wrażeń. Tego dnia ukaże się wyczekiwany dodatek do Assassin’s Creed Valhalla – Oblężenie Paryża. Fani podstawki mogą już zacierać ręce.

Fani indyków również będą mieli „kontrolery pełne roboty”. Ostatnią premierą tygodnia jest Hades, który trafi w ręce graczy już 13 sierpnia. Jeśli nie graliście, zdecydowanie warto.

Po zestawienie nowości na każdą platformę zapraszam do naszego tygodniowego podsumowania debiutów. Jeśli szukacie gier na PC, konsole PlayStation i Xbox, to znajdziecie tam najciekawsze premiery tygodnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się