GTA V - Franklin leżący na pieniądzach

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Next-genowe GTA V w 4K i 60 FPS. PlayStation zdradziło przypadkiem wieści na temat gry?

W oficjalnym wpisie na blogu PlayStation Germany pojawił się wpis na temat nowości z next-genowego GTA V. Jeśli nie jest to pomyłka, tytuł na konsoli PS5 zaoferuje spory skok pod kątem wspieranej rozdzielczości i liczby klatek na sekundę.

Mowa oczywiście o tytułowym 4K i 60 FPS. Na ten moment nie podano nigdzie informacji, jak sprawa ma się do wydania piątego Grand Theft Auto na konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Nie zdziwię się jednak, jeżeli za niedługo Rockstar Games poczęstuje graczy oficjalną informacją na ten temat. Być może np. podczas imprezy Gamescom 2021?

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak pięknej metropolii przestępczej Los Santos, gdy panorama lśni w wyrazistej rozdzielczości 4K dzięki aktualizacji grafiki. I Ty możesz przemierzać miasto niezwykle płynnie dzięki 60 FPS.

– czytamy we wpisie z PlayStation Blog

W mojej opinii 4K i 60 FPS w next-genowym GTA V wydaje się czymś bardzo prawdopodobnym i osiągalnym. Osobiście mam nadzieję, że taka sytuacja rzeczywiście będzie miała miejsce i nie okaże się podobną wpadką jak w przypadku jednego z wpisów francuskiego bloga Xbox. Myślę, że nie będziemy musieli długo czekać, aby pozyskać informacje o możliwościach graficznych Enhanced Edition.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się