Smocze dziecię ze Skyrim, fura z Forza Horizon 5 i fanowski koncept PS5 Pro

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – tak mogłoby wyglądać PS5 Pro, bany w Forza Horizon 5 na 8 tys. lat i niewiarygodny speedrun Skyrim

W Forza Horizon 5 można otrzymać ban na aż 8 tysięcy lat. Aby zgarnąć tak absurdalnie długie kary, należy obmalować swój samochód zakazaną przez twórców grafiką. Wielu graczy jest oburzonych taką decyzją.

Pewien utalentowany artysta zamieścił w sieci wideo oraz grafiki przedstawiające koncepty PS5 w wersji Pro i Slim. Te fanowskie dzieła pokazują, w jakim kierunku designerskim mogliby pójść pracownicy PlayStation.

Scena speedrunnerska właśnie zdobyła kolejny wynik do przebicia. Graczowi udało się przejść Skyrima w nieco ponad godzinę. Co ciekawe, nie użyto do tego za dużo exploitów, a w większości sporo wiedzy o grze. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%