The Last of Us, Wiedźmin i inne gry zilustrowane przez sztuczną inteligencję

Wiedźmin 3 - Geralt walczy z gryfem na polanie
PC

Internetowe narzędzie oparte na sztucznej inteligencji jest w stanie uczynić z każdego słowa dzieło sztuki. Co jednak gdy wpiszemy tam tytuły znanych gier wideo? Na przykład… Wiedźmin?

Wombo.art imponuje precyzją i możliwościami. Skellige jeszcze nie wyglądało tak pięknie!

Wiedźmin i inne gry okiem sztucznej inteligencji

Jeszcze niedawno pisaliśmy o generatorze tekstu opartym na sztucznej inteligencji. Proste w działaniu narzędzie potrzebuje wyłącznie słowa, aby móc je opisać. W tym miejscu znajdziecie opisy popularnych produkcji stworzone przez SI.

Dzisiejsza technologia pozwala jednak na wiele więcej. W internecie popularne jest narzędzie Wombo.art, które na podstawie słowa generuje nam przepiękny obraz. Niczym niezwykłym nie jest jednak ilustracja piaszczystej Sahary czy górzystych rejonów Teatr. Dlatego też postanowiliśmy skorzystać z narzędzia tak, aby stworzyło nam ilustracje na podstawie tytułów popularnych gier.

Wiedźmin

Jednemu z fanów na Reddicie udało się zilustrować lokacje z trzeciej części i trzeba przyznać, że śmiało mogłyby robić za szkice koncepcyjne! My postanowiliśmy zmierzyć SI z językiem polskim i nie wyszło wcale źle!

The Last of Us

Cyberpunk 2077

I na deser – GTA The Trilogy The Definitive Edition…

…które wygląda mniej więcej tak, jak wyobrażają to sobie gracze, czytając opinie o grze w internecie.

Narzędzie nie tworzy może jednoznacznych dzieł, ale czasami doszukiwanie się sensu w tych kształtach sprawia równie sporo radochy, co wymyślanie kolejnych słów kluczowych. Do wyboru mamy różne style i praktycznie każde istniejące słowo! Narzędzie SI znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie