Cyberpunk 2077 - Vi na motocyklu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

CD Projekt przypomina o planie na multiplayer w markach Wiedźmin i Cyberpunk

CD Projekt ponownie wspomniało o swoim planie na wzbogacenie growych marek Cyberpunk i Wiedźmin elementami rozgrywki sieciowej. Na razie nie ma jednak co liczyć na wydanie osobnych tytułów wieloosobowych.

Redzi skupiają się na produkcji gier dla jednego gracza, a elementy sieciowe będą wprowadzane stopniowo. Firma nie zdradza na razie, czy multiplayer pojawi się najpierw w Cyberpunku, czy Wiedźminie.

Planujemy w przyszłości stopniowo dodawać funkcje multiplayer do obu serii, w tym do Cyberpunka. Nie zdradzamy, która franczyza otrzyma pierwsze funkcje multiplayer, ale pierwsza próba będzie czymś, na czym będziemy mogli się uczyć, a potem dodawać coraz więcej. Więc krok po kroku chcemy otwierać drzwi do multiplayera, ale dodawać niektóre aktywności wieloosobowe stopniowo.

– powiedział prezes CD Projekt, Adam Kiciński

Redzi niedawno potwierdzili, że nie planują na razie wydania osobnej gry w uniwersum Cyberpunka, która skupiałaby się na rozgrywce sieciowej. Pierwotnie mieliśmy ujrzeć osobną grę multiplayer osadzoną w Night City, ale została ona anulowana.

CD Projekt pracuje obecnie nad next-genowymi wersjami Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 oraz dodatkiem do swojej najnowszej gry. Nie wiadomo, kiedy usłyszymy o kolejnych, dużych projektach studia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%