Skyrim - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracz ukończył Skyrim w rekordowym czasie. Ten speedrun wymagał sporo wprawy

Pewien speedrunner pobił rekord w przechodzeniu Skyrim na czas. Gracz ustanowił nowy, bardzo imponujący wynik w tytule Bethesdy.

Speedrunner podpisujący się pseudonimem Nucural ukończył grę w zaledwie jedną godzinę, dwanaście minut i piętnaście sekund. Oczywiście w tym czasie dotarł do napisów końcowych i po drodze nie zajmował się eksploracją oraz wykonywaniem zadań pobocznych.

W osiągnieciu takiego wyniku pomogła nie tylko wprawa w przechodzeniu gry, ale też ogromna widza na jej temat. Nucural wybrał rasę wysokich elfów, która posiada największą prędkość poruszania się w całej grze. Dodatkowo speedrunner wykorzystywał parę sztuczek, między innymi poruszał się jasno określoną ścieżką, aby szybko odblokować punkty szybkiej podróży. Nie wykorzystywał też większych błędów, które mogłyby znacznie przyspieszyć przechodzenie Skyrim.

Co więcej, Nucular zaznaczył, że jego najlepsze podejście może być jeszcze lepsze. Speedrunner z pewnością nie zakończy swojej kariery na obecnie rekordowym podejściu i wkrótce zaprezentuje kolejne próby.

Pełny zapis podejście gracza znajdziecie poniżej.

Jeśli interesuje Was tematyka speedrunningu, zobaczcie świetną animację, która żartuje sobie z graczy przechodzących popularne tytuły na czas. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%