Gracz ukończył Skyrim w rekordowym czasie. Ten speedrun wymagał sporo wprawy

Skyrim - grafika
PC PS3 PS4 PS5 Switch X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Pewien speedrunner pobił rekord w przechodzeniu Skyrim na czas. Gracz ustanowił nowy, bardzo imponujący wynik w tytule Bethesdy.

Speedrunner podpisujący się pseudonimem Nucural ukończył grę w zaledwie jedną godzinę, dwanaście minut i piętnaście sekund. Oczywiście w tym czasie dotarł do napisów końcowych i po drodze nie zajmował się eksploracją oraz wykonywaniem zadań pobocznych.

W osiągnieciu takiego wyniku pomogła nie tylko wprawa w przechodzeniu gry, ale też ogromna widza na jej temat. Nucural wybrał rasę wysokich elfów, która posiada największą prędkość poruszania się w całej grze. Dodatkowo speedrunner wykorzystywał parę sztuczek, między innymi poruszał się jasno określoną ścieżką, aby szybko odblokować punkty szybkiej podróży. Nie wykorzystywał też większych błędów, które mogłyby znacznie przyspieszyć przechodzenie Skyrim.

Co więcej, Nucular zaznaczył, że jego najlepsze podejście może być jeszcze lepsze. Speedrunner z pewnością nie zakończy swojej kariery na obecnie rekordowym podejściu i wkrótce zaprezentuje kolejne próby.

Pełny zapis podejście gracza znajdziecie poniżej.

Jeśli interesuje Was tematyka speedrunningu, zobaczcie świetną animację, która żartuje sobie z graczy przechodzących popularne tytuły na czas. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie