Starfield zapowiada się na najambitniejszy projekt Bethesdy. Twórcy wyjawili sekrety tworzenia gry

Starfield - grafika koncepcyjna ze stacji kosmicznej
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy Starfield opowiedzieli o procesie tworzenia swojej najnowszej produkcji. Od pierwszych zdań słychać w ich głosie wielkie ambicje, które wkładane są przez cały zespół w rozwój projektu.

Starfield do dzisiaj pozostaje wielką tajemnicą, choć coraz częściej słyszy się o projekcie. „Skyrim w kosmosie” rzeczywiście zapowiada się na najambitniejszy projekt Bethesdy i zdecydowanie można mówić o czymś znacznie, znacznie większym od poprzednich hitów. W końcu miejscem akcji ma być kosmos. Mimo to, projektowi towarzyszą te same idee, które przyczyniły się do sukcesu marki TES lub Fallout. Więcej na ten temat opowiedzieli twórcy na poniższym materiale:

Ciekawym podejściem drużyny Todda Howarda jest to, że próbują oni wymyślić to, co mogłoby się dziać poza globem. Każdy element gry ma być oparty o fragmenty świata rzeczywistego i przełożony na świat przedstawiony w Starfield. Proces wymyślania tych konceptów przypomina takie marzenie/rozmyślanie o tym, jak mogłoby wszystko funkcjonować poza Ziemią.

Choć twórcy uchylili dziś rąbka tajemnicy Starfielda, na pokaz rozgrywki przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Niestety, ten jest planowany dopiero na na najbliższe lato. Do tego czasu pozostało jeszcze wiele, ale na szczęście „chwilę później” odbędzie się premiera gry, przewidziana na 11 listopada 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie