Starfield - grafika koncepcyjna ze stacji kosmicznej

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Starfield zapowiada się na najambitniejszy projekt Bethesdy. Twórcy wyjawili sekrety tworzenia gry

Twórcy Starfield opowiedzieli o procesie tworzenia swojej najnowszej produkcji. Od pierwszych zdań słychać w ich głosie wielkie ambicje, które wkładane są przez cały zespół w rozwój projektu.

Starfield do dzisiaj pozostaje wielką tajemnicą, choć coraz częściej słyszy się o projekcie. „Skyrim w kosmosie” rzeczywiście zapowiada się na najambitniejszy projekt Bethesdy i zdecydowanie można mówić o czymś znacznie, znacznie większym od poprzednich hitów. W końcu miejscem akcji ma być kosmos. Mimo to, projektowi towarzyszą te same idee, które przyczyniły się do sukcesu marki TES lub Fallout. Więcej na ten temat opowiedzieli twórcy na poniższym materiale:

Ciekawym podejściem drużyny Todda Howarda jest to, że próbują oni wymyślić to, co mogłoby się dziać poza globem. Każdy element gry ma być oparty o fragmenty świata rzeczywistego i przełożony na świat przedstawiony w Starfield. Proces wymyślania tych konceptów przypomina takie marzenie/rozmyślanie o tym, jak mogłoby wszystko funkcjonować poza Ziemią.

Choć twórcy uchylili dziś rąbka tajemnicy Starfielda, na pokaz rozgrywki przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Niestety, ten jest planowany dopiero na na najbliższe lato. Do tego czasu pozostało jeszcze wiele, ale na szczęście „chwilę później” odbędzie się premiera gry, przewidziana na 11 listopada 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%