PS5 Slim - koncept

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

PS5 Pro i Slim mogłyby tak wyglądać. Zobaczcie piękne projekty fana

Choć na PS5 Slim i Pro będzie nam trzeba jeszcze trochę poczekać, powstały już niesamowite koncepty obu modeli konsol. Te są oczywiście fanowskimi projektami, jednakże robią ogromne wrażenie. Całość została zaprezentowana na wideo.

Twórcy z LetsGoDigital zamieścili w sieci garść grafik koncepcyjnych oraz poniższy filmik, w którym zaprezentowano pomysły na kolejne PlayStation 5. Trzeba przyznać, że cieszą oko. Za same rendery jest odpowiedzialny Jermaine Smit i nie można mu odmówić talentu.

Szczególnie w bryłach samych konsol widać oczywiste nawiązania designerskie do już wydanego sprzętu. Charakterystyczna fala, faktura wypełniona ikonami znanymi z przycisków pada i kojarzone kolory. Zdecydowanie bardziej podoba mi się jednak obudowa z białymi elementami. Drugi egzemplarz nie wybija się aż tak, przez co jest nieco nudniejszy.

Sądząc po poprzednich konsolach PlayStation, warianty PS5 w wersji Pro i Slim są raczej czymś nieuniknionym. Warto jednak pamiętać, że zwykła „piątka” niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny. W związku z tym do wydania ulepszonego rodzeństwa powinno pozostać jeszcze sporo czasu. Na sam koniec podrzucam jeszcze wcześniej wspomniane grafiki. Co o nich sądzicie? Wyglądają lepiej od „podstawki”?

PS5 Pro (czarny) i Slim (biały) oraz DualSense - PG
Pro, Slim i DualSense - czarny - PG
Pro biały - koncept - PG
Pro czarny - koncept - PG
Źródło: LetsGoDigital

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%