PS5 Pro i Slim mogłyby tak wyglądać. Zobaczcie piękne projekty fana

PS5 Slim - koncept
PS5

Choć na PS5 Slim i Pro będzie nam trzeba jeszcze trochę poczekać, powstały już niesamowite koncepty obu modeli konsol. Te są oczywiście fanowskimi projektami, jednakże robią ogromne wrażenie. Całość została zaprezentowana na wideo.

Twórcy z LetsGoDigital zamieścili w sieci garść grafik koncepcyjnych oraz poniższy filmik, w którym zaprezentowano pomysły na kolejne PlayStation 5. Trzeba przyznać, że cieszą oko. Za same rendery jest odpowiedzialny Jermaine Smit i nie można mu odmówić talentu.

Szczególnie w bryłach samych konsol widać oczywiste nawiązania designerskie do już wydanego sprzętu. Charakterystyczna fala, faktura wypełniona ikonami znanymi z przycisków pada i kojarzone kolory. Zdecydowanie bardziej podoba mi się jednak obudowa z białymi elementami. Drugi egzemplarz nie wybija się aż tak, przez co jest nieco nudniejszy.

Sądząc po poprzednich konsolach PlayStation, warianty PS5 w wersji Pro i Slim są raczej czymś nieuniknionym. Warto jednak pamiętać, że zwykła „piątka” niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny. W związku z tym do wydania ulepszonego rodzeństwa powinno pozostać jeszcze sporo czasu. Na sam koniec podrzucam jeszcze wcześniej wspomniane grafiki. Co o nich sądzicie? Wyglądają lepiej od „podstawki”?

PS5 Pro (czarny) i Slim (biały) oraz DualSense - PG
Pro, Slim i DualSense - czarny - PG
Pro biały - koncept - PG
Pro czarny - koncept - PG
Źródło: LetsGoDigital

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie