PlayStation mogło zdradzić datę premiery jednej z wersji Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted Legacy of Thieves Collection - zrzut ekranu
PC PS5

Na stronie Sony można dokopać się do możliwej daty premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Wydawca kiepsko ją ukrył.

W pliku HTML karty gry w wersji na PS5 na stronie PlayStation możemy znaleźć datę 4 maja 2022 roku – zauważyli użytkownicy forum ResetEra. Odświeżone Uncharted 4 i Zaginione Dziedzictwo miały ukazać się na samym początku 2022 roku. Możliwe więc że Sony po cichu opóźniło debiut produkcji. Z drugiej strony równie możliwe jest, że wspomniana data nie ma większego znaczenia dla premiery i jest jedynie placeholderem.

Za tym, że wspomniane znalezisko jest efektem błędu można postawić parę argumentów. Przede wszystkim, jak już wspominałem, Sony zapowiadało premierę wersji na PS5 na początek przyszłego roku. Port na PC miałby ukazać się nieco później. Na inną datę premiery wskazywał również przeciek z serwerów firmy NVIDIA, w którym czytamy, że wersja na PC miałaby ukazać się już 7 lutego 2022 roku.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection zostało niedawno ocenione przez kolejną organizację klasyfikacyjną. Sugeruje to, że premiera jest już bardzo niedaleko. Niemniej na oficjalne potwierdzenie daty debiutu musimy jeszcze poczekać. Póki co jest zbyt wiele możliwych opcji i żadnej z nich nie można obrać za pewnik.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie