PS Plus grudzień 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

5 komentarzy

Ogłoszenie PS Plus na grudzień 2021 już niedługo. Przecieki, data ujawnienia i więcej

Wkrótce PlayStation oficjalnie ogłosi pełną ofertą PS Plus grudzień 2021. W sieci pojawił się już wiarygodny przeciek, a my podsumowujemy wszystkie informacje na temat kompletu tytułów, które powinniśmy wkrótce otrzymać.

Oficjalna prezentacja zestawu gier na grudzień nastąpi 1 grudnia po południu, najpewniej około godziny 17:30. Wtedy to poznamy komplet produkcji, które Plusowicze otrzymają w ostatnim miesiącu bieżącego roku.

Gry z oferty PS Plus na grudzień 2021 będzie można pobierać od 7 grudnia. Najczęściej są one udostępniane po południu. Choć zdarza się, że niektóre można pobierać już od rana. Konkrety poznamy bliżej udostępnienia oferty.

W sieci pojawił się również wiarygodny przeciek, który ujawnił gry z oferty. Jeśli się potwierdzi, otrzymamy: Godfall na PS4 i PS5, Mortal Shell na PS4 i LEGO DC Super-Villains na PS4. Byłby to jeden z lepszych zestawów ostatnich miesięcy, choć – jak wiadomo – każdy ma nieco inny gust. Niemniej wspomniane tytuły zostały podane przez informatora, który do tej pory nie pomylił się ani razu i ujawnił kilka ofert z ostatnich miesięcy. Pamiętajcie jednak, że to nadal przeciek. Nie mamy stuprocentowej pewności, że takie gry pojawią się w PS Plus na grudzień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%