Ogłoszenie PS Plus na grudzień 2021 już niedługo. Przecieki, data ujawnienia i więcej

PS Plus grudzień 2021
PS4 PS5

Wkrótce PlayStation oficjalnie ogłosi pełną ofertą PS Plus grudzień 2021. W sieci pojawił się już wiarygodny przeciek, a my podsumowujemy wszystkie informacje na temat kompletu tytułów, które powinniśmy wkrótce otrzymać.

Oficjalna prezentacja zestawu gier na grudzień nastąpi 1 grudnia po południu, najpewniej około godziny 17:30. Wtedy to poznamy komplet produkcji, które Plusowicze otrzymają w ostatnim miesiącu bieżącego roku.

Gry z oferty PS Plus na grudzień 2021 będzie można pobierać od 7 grudnia. Najczęściej są one udostępniane po południu. Choć zdarza się, że niektóre można pobierać już od rana. Konkrety poznamy bliżej udostępnienia oferty.

W sieci pojawił się również wiarygodny przeciek, który ujawnił gry z oferty. Jeśli się potwierdzi, otrzymamy: Godfall na PS4 i PS5, Mortal Shell na PS4 i LEGO DC Super-Villains na PS4. Byłby to jeden z lepszych zestawów ostatnich miesięcy, choć – jak wiadomo – każdy ma nieco inny gust. Niemniej wspomniane tytuły zostały podane przez informatora, który do tej pory nie pomylił się ani razu i ujawnił kilka ofert z ostatnich miesięcy. Pamiętajcie jednak, że to nadal przeciek. Nie mamy stuprocentowej pewności, że takie gry pojawią się w PS Plus na grudzień.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie