Twórcy Halo Infinite walczą z największym problemem gry. Oto ważne zmiany w przepustce bojowej

Halo Infinite - zrzut ekranu
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Halo Infinite ma problem z wolnymi postępami w przepustce bojowej. Deweloperzy wprowadzają bardzo duże zmiany w zdobywanych punktach XP.

Dotychczas zdobywaliśmy 50 XP przepustki bojowej za każdy rozegrany mecz. Teraz ogłoszono, że od jutra gracze zdobędą dużo więcej punktów za pierwsze sześć rozegranych gier. w efekcie powinniśmy odblokować kolejne progi przepustki bojowej dużo szybciej.

  • Pierwszy mecz = 300XP
  • Drugi mecz= 200XP
  • Trzeci mecz = 200XP
  • Czwarty mecz = 100XP
  • Piąty mecz = 100XP
  • Szósty mecz = 100XP
  • Siódmy mecz i kolejne = 50XP

Community Manager gry potwierdził, że w przyszłości zapewne pojawią się kolejne zmiany w przepustce bojowej. Ich wprowadzenie może jednak trochę zająć.

Wiemy, że wielu z Was chciałoby wprowadzenia jeszcze większych zmian i jesteśmy gotowi to zrobić, ale na to potrzeba czasu. Wprowadziliśmy tę aktualizację w oparciu o dane i opinie graczy, a po jej wprowadzeniu będziemy monitorować jej wpływ (…).

– informuje Community Manager 343 Industries, John Junyszek.

O problemie z przepustką bojową Halo Infinite pisałem między innymi w swoich pierwszych wrażeniach z trybu multiplayer. Dobrze, że deweloperzy tak szybko wzięli się za usprawnienie systemu i miejmy nadzieję, że teraz postępy w grze będą bardziej odczuwalne.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie