battlefield 2042 uniknął rakiety
1 komentarz

To tak się w ogóle da? Gracz Battlefield 2042 w wyjątkowy sposób uniknął rakiety wroga

Battlefield 2042 to przede wszystkim „momenty”. Epickie chwile, gdy dzieją się rzeczy rodem z kina akcji. Udowadnia to jeden z graczy na najnowszym filmiku.

Nie powstydziłaby się tego seria Szybcy i Wściekli.

Battlefield 2042 z godnym podziwu wyczynem

Fani serii BF wiedzą, że każda kolejna gra z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nawet jeżeli dana produkcja okazuje się bardzo źle oceniana, i tak możemy liczyć na to, że spotka nas coś rodem z Hollywood. Udowadnia to najnowsze wideo wrzucone na Reddita przez jednego z graczy.

Nowy BF przedstawia nam wojnę na skalę totalną – olbrzymie mapy, wielu żołnierzy, chaos, pojazdy, walka i tak dalej. Prędzej czy później spotkamy się z sytuacjami, które wydają się niemal nierealne. Część z nich to skill (wiadomo!), a część to po prostu dziki fart.

I to drugie idealnie obrazuje krótkie wideo wrzucone na Reddit. Gracz jedzie ze swoją drużyną jednym z pojazdów lądowych, w którego stronę leci rakieta. Skręcając w odpowiednim momencie, udaje mu się nastawić pojazd tak, że pocisk przelatuje pomiędzy otwarte okna od strony kierowcy. Imponujący wyczyn nawet mimo tego, że kolejna rakieta wysadziła wszystkich w powietrze.

Seria BF od zawsze słynie z imponujących rzeczy, które mogą zdarzyć się graczom. Ostatnio okazało się jednak, że nawet bardziej imponujące może być… zakładanie własnej farmy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%