To tak się w ogóle da? Gracz Battlefield 2042 w wyjątkowy sposób uniknął rakiety wroga

battlefield 2042 uniknął rakiety
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Battlefield 2042 to przede wszystkim „momenty”. Epickie chwile, gdy dzieją się rzeczy rodem z kina akcji. Udowadnia to jeden z graczy na najnowszym filmiku.

Nie powstydziłaby się tego seria Szybcy i Wściekli.

Battlefield 2042 z godnym podziwu wyczynem

Fani serii BF wiedzą, że każda kolejna gra z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nawet jeżeli dana produkcja okazuje się bardzo źle oceniana, i tak możemy liczyć na to, że spotka nas coś rodem z Hollywood. Udowadnia to najnowsze wideo wrzucone na Reddita przez jednego z graczy.

Nowy BF przedstawia nam wojnę na skalę totalną – olbrzymie mapy, wielu żołnierzy, chaos, pojazdy, walka i tak dalej. Prędzej czy później spotkamy się z sytuacjami, które wydają się niemal nierealne. Część z nich to skill (wiadomo!), a część to po prostu dziki fart.

I to drugie idealnie obrazuje krótkie wideo wrzucone na Reddit. Gracz jedzie ze swoją drużyną jednym z pojazdów lądowych, w którego stronę leci rakieta. Skręcając w odpowiednim momencie, udaje mu się nastawić pojazd tak, że pocisk przelatuje pomiędzy otwarte okna od strony kierowcy. Imponujący wyczyn nawet mimo tego, że kolejna rakieta wysadziła wszystkich w powietrze.

Seria BF od zawsze słynie z imponujących rzeczy, które mogą zdarzyć się graczom. Ostatnio okazało się jednak, że nawet bardziej imponujące może być… zakładanie własnej farmy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie