GTA The Trilogy The Definitive Edition - ogromna głowa po wpisaniu Konami Code

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

GTA The Trilogy The Definitive Edition otrzymało aktualizację na PC i konsolach. „Kilometrowa” lista zmian

Łatania GTA The Trilogy The Definitive Edition ciąg dalszy. Rockstar wraz z Groove Street Games udostępniło dziś nową aktualizację o numerze 1.03. Ta jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox Ona oraz na Xbox Series X i S.

Niedawno na serwerach składanki wprowadzono patch 1.02, a zaledwie po 10 dniach gracze mogą nacieszyć się kolejną porcją poprawek. Te mogą zajmować nawet łącznie 30 GB, więc sprawdźcie, czy macie jeszcze tyle miejsca na dyskach. W skład tych gigabajtów wchodzą następujące zmiany:

  • Poprawki stabilności
  • Dodano kamerę filmową, którą można przełączać między trybami kamery w grze
  • Poprawiono szereg błędów w teksturach/oznaczeniach
  • Naprawiono szereg przypadków, w których deszcz pojawiał się w pomieszczeniach podczas scenek filmowych

Najwięcej zajmuje update do San Andreas. Tam przyjdzie pobrać Wam aż 18 GB. Na drugim miejscu ostało Vice City z jedynie 8 GB, a podium zamyka „trójka” z jedynie 4 GB nowych danych.

Na stronie wsparcia Rockstara opublikowano pełną listę zmian i poprawek. Uszczypliwi powiedzieliby pewnie, że „jest kilometrowa”, bo zdecydowanie do najkrótszych nie należy. Jeśli interesują Was wszystkie szczegóły patcha 1.03 do GTA The Trilogy The Definitive Edition, znajdziecie je w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%