Vampire: The Masquerade Swansong - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Premiera Vampire: The Masquerade Swansong opóźniona. Twórcy mają dobry powód

Twórcy Vampire: The Masquerade Swansong ogłosili, że opóźniają premierę gry o parę miesięcy. Produkcja zadebiutuje dopiero wiosną 2022 roku.

Pierwotnie tytuł miał się ukazać w lutym przyszłego roku, ale premiera odbędzie się jednak 19 maja. Decyzja wynika z chęci utrzymania dobrych nastrojów w zespole i uniknięcia nadmiaru pracy, aby zdążyć na wyznaczony wcześniej termin.

Nie była to lekka decyzja, ale konieczna, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość przy zachowaniu zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym naszego zespołu. Co prawda pandemia pokrzyżowała nam plany, ale to opóźnienie pozwoli nam na dopracowanie gry i da nam trochę więcej czasu na sprawdzenie jakości. Jesteśmy małym, ale pełnym pasji zespołem, chętnym do stworzenia wciągającego doświadczenia, które dorównuje osobistej opowieści, jakiej można doświadczyć podczas sesji (papierowego RPG – red. ) przy stole. Takiego, które pozostawi Cię z pytaniami na długo po tym, jak skończą się napisy końcowe (ale też z powodem, by wrócić i zobaczyć, jak mogło być inaczej).

Fragment ogłoszenia twórców gry

Vampire: The Masquerade Swansong to produkcja przygodowa, która skupia się na historii wampirów żyjących w Świecie Mroku. Gracze wezmą udział w wielowątkowej przygodzie i w jej trakcie podejmą wiele często trudnych wyborów.

Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%