promocje dnia 30 listopada
0 komentarzy

Promocje dnia – najtańszy zestaw z PS5, wyprzedaż gier w Microsoft Store oraz Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition

Limitowany Switch albo (jakby nie patrzeć, także limitowane) PS5? A może gry z wyprzedaży w sklepie Microsoftu? To wszystko w dzisiejszych Promocjach Dnia.

Przypominamy, że oferty ważne są w chwili pisania tego artykułu.

PS5 w najniższej cenie

PlayStation 5 da się kupić i nawet nie trzeba się z tym gimnastykować aż tak, jak sądzicie. Problemem jednak staje się znalezienie sprzętu w dobrej cenie. Poniższy zestaw z pewnością należy do najrozsądniejszych okazji.

Wyprzedaż gier na Xbox

W Microsoft Store trwa wyprzedaż gier na Xbox. W linku poniżej znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem oferty, a do tych z pewnością należy parę premierowych tytułów w niższych cenach.

Limitowany Nintendo Switch

Ta edycja Nintendo Switch Lite mogłaby zawstydzić czasami nawet samo Sony i ich PlayStation 5. Wersja „Lite” konsoli od Nintendo jest przepiękna i wyprzedaje się niezwykle szybko. A jednak w Media Expert wciąż jest dostępna!

Poniżej pełne zestawienie dzisiejszych ofert, m.in. promocja na świetne monitory gamingowe, myszki dla graczy i pełne zestawienie dostępności PS5:

Oprócz tego zapraszamy również do naszego działu „Promocje” po więcej świetnych ofert!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%