Promocje dnia – najtańszy zestaw z PS5, wyprzedaż gier w Microsoft Store oraz Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition

promocje dnia 30 listopada
PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Limitowany Switch albo (jakby nie patrzeć, także limitowane) PS5? A może gry z wyprzedaży w sklepie Microsoftu? To wszystko w dzisiejszych Promocjach Dnia.

Przypominamy, że oferty ważne są w chwili pisania tego artykułu.

PS5 w najniższej cenie

PlayStation 5 da się kupić i nawet nie trzeba się z tym gimnastykować aż tak, jak sądzicie. Problemem jednak staje się znalezienie sprzętu w dobrej cenie. Poniższy zestaw z pewnością należy do najrozsądniejszych okazji.

Wyprzedaż gier na Xbox

W Microsoft Store trwa wyprzedaż gier na Xbox. W linku poniżej znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem oferty, a do tych z pewnością należy parę premierowych tytułów w niższych cenach.

Limitowany Nintendo Switch

Ta edycja Nintendo Switch Lite mogłaby zawstydzić czasami nawet samo Sony i ich PlayStation 5. Wersja “Lite” konsoli od Nintendo jest przepiękna i wyprzedaje się niezwykle szybko. A jednak w Media Expert wciąż jest dostępna!

Poniżej pełne zestawienie dzisiejszych ofert, m.in. promocja na świetne monitory gamingowe, myszki dla graczy i pełne zestawienie dostępności PS5:

Oprócz tego zapraszamy również do naszego działu “Promocje” po więcej świetnych ofert!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie