CD Projekt szykuje trzy produkcje. Firma przypomina o next-genowych wersjach

Wiedźmin 3 - postacie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

CD Projekt przypomniał o trzech projektach, którymi aktualnie się zajmuje. Firma ma ręce pełne roboty i zbiera siły na kolejne gry.

W produkcji znajduje się next-genowa wersja Cyberpunka 2077 i dodatek do przygód V. W zewnętrznym studiu Saber Interactive powstaje też odświeżony Wiedźmin 3. Dodatkowo firma szykuje dużą aktualizację do Cyberpunka, która ukaże się wraz z wersją gry na PS5 i Xbox Series. Adam Kiciński wspomniał też, że firma w dalszym ciągu pracuje nad transformacją studia.

Intensywnie pracujemy nad wersją Cyberpunka na najnowszą generację konsol, której wydanie planujemy w I kwartale 2022 r. wraz z kolejną aktualizacją gry na wszystkie platformy. Postępują również prace nad next-genową wersją Wiedźmina 3 oraz dodatkiem do Cyberpunka. Równolegle kontynuujemy transformacje studia, która obejmuje coraz więcej zespołów produkcyjnych

– powiedział prezes CD Projekt, Adam Kiciński

Prezes CD Projektu potwierdził niedawno, że firma szykuje się do produkcji kolejnych gier. Będą to duże, wysokobudżetowe tytuły osadzone w markach Redów, a więc Cyberpunku i Wiedźminie.

Premiera next-genowej wersji Cyberpunka 2077 planowana jest na pierwszy kwartał 2022 roku, a pierwszy dodatek nie otrzymał jeszcze terminu premiery. Ulepszony Wiedźmin 3 ma ukazać się w drugim kwartale przyszłego roku.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie