Gothic 2: Kroniki Myrtany na zwiastunie z datą premiery. Uczta dla fanów legendy RPG

Gothic 2: Kroniki Myrtany na zwiastunie z datą premiery. Uczta dla fanów legendy RPG
PC

Gothic 2 to jedna z tych gier, które w naszym kraju chyba nigdy się nie zestarzeją. Znamy datę premiery ambitnego polskiego moda Kroniki Myrtany.

Twórcy udostępnią modyfikację zupełnie za darmo. Możemy oczekiwać wielu znanych nam głosów.

Gothic 2: Kroniki Myrtany na ukończeniu

Kroniki Myrtany to jedna z tych fanowskich modyfikacji, która niezależnie od tego, czy okaże się dopracowana lub też nie, będzie naprawdę imponować. Twórcy zaangażowali w prace wielu znanych aktorów głosowych, stworzyli całą linię fabularną, mnóstwo questów i lokacji.

Niegdyś powstawała jedna, niezwykle ambitna modyfikacja, czyli Dzieje Khorinis. Po pewnym czasie okazało się jednak, że twórcy nie mogą dojść ze sobą do porozumienia. I dlatego też dostaniemy nie jeden, a dwa mody. Kroniki Myrtany najpewniej są blisko ukończenia, gdyż poznaliśmy datę premiery.

10 grudnia 2021 roku będziemy mogli zupełnie za darmo powrócić do świata Gothica II dzięki fanowskiemu dodatkowi. Ten będzie dostępny na Steam i GOG. Twórcy chwalą się, że czeka nas co najmniej 60 godzin rozrywki, ponad 170 zadań, 200 zdarzeń losowych i spotkamy około 1400 postaci NPC. Warto jednak zaznaczyć, że do działania moda potrzebujemy pełnej wersji gry Gothic 2 wraz z dodatkiem Noc Kruka.

Obsada głosowa również imponuje. W prace zaangażowano takie gwiazdy jak Cezary Żak, Mirosław Zbrojewicz, Artur Barciś, Cezik, natomiast w główną rolę wcielił się Michał Klawiter.

Źródło zdjęcia głównego: Facebook

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie