Zapowiedziano polską grę Void Slayer. Nowy tytuł od twórców produkcji kipiących seksem

Zapowiedziano polską grę Void Slayer. Nowy tytuł od twórców produkcji kipiących seksem
PC

Void Slayer tym razem nie stawia na szok czy zniesmaczenie odbiorcy, a na rozgrywkę. Mamy pierwsze informacje i zwiastun nadchodzącej pozycji.

Polacy nie gęsi, swoje arena shootery mają!

Void Slayer zapowiedziane

Madmind Crew to polski deweloper specjalizujący się dotychczas we wszystkim, co ma wywołać „kontrowersje”. Twórcy mają na koncie dość popularne gry, takie jak Succubus i Agony. Obydwie te pozycje zabierały nas do piekła, gdzie działy się rzeczy… no, „niestworzone”.

Zamiast jednak dalej szokować, tym razem postawiono na inne elementy, a przede wszystkim na gameplay. Zapowiedziano właśnie nową strzelankę arenową Void Slayer, która docelowo dostarczyć ma nam sporo radochy. Co ciekawe, gra ma jeden, szczególnie ciekawy element.

Mianowicie twórcy postanowili, że tym razem nie będziemy ograniczani wyłącznie jednym wskaźnikiem zdrowia. Zamiast tego, jego rolę przejmie… arena. Dokładnie tak – każdy atak wymierzony w naszą stronę zabierze nam po fragmencie pola, po którym możemy się poruszać.

Oczywiście gracze otrzymają do dyspozycji sporo udogodnień. Pierwszoplanową rolę odgrywa tu „magiczna rękawica”, którą można ulepszać dzięki zbieranym klejnotom. Do tego dostajemy arsenał klasycznych, arcade’owych ruchów pokroju dashowania, podwójnego skoku czy bunny hoppingu.

Gra dostała już swoją kartę na Steam, ale o jej premierzy dowiemy się niebawem. Czekamy na więcej szczegółów, gdyż fani arcade’owych strzelanek mogą mieć na co czekać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie