Fan połączył Wasze ulubione gry w jedno. The Last of Us, Wiedźmin i Skyrim razem

The Last of Us, Wiedźmin i Skyrim razem - grafika fana - PG
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Wśród społeczności najróżniejszych marek ze świata popkultury zawsze znajdzie się fan, kto próbuje sobie wyobrazić połączenia z innymi franczyzami. I tak jest tym razem! Ktoś wpadł na pomysł, aby złączyć ze sobą Wiedźmina, Skyrima i The Last of Us.

Za poniższą grafikę odpowiada redditor TariahX, który najpewniej w TES-ie V stworzył tę niesamowitą postać. Ellie w specjalnej zbroi jak z Wiedźmina, a do tego w świecie piątych Scrollsów. Co jak co, ale prezentuje się to niesamowicie. Miłym akcentem są kocie oczy, które możecie kojarzyć z Geraltem i podobnymi mu istotami.

W komentarzach pod powyższym postem jeden z użytkowników zażartował, że taka gra powinna nazywać się The Last of the Witcher: Skyrim i ciężko się z tym nie zgodzić. Zastanawiam się, czy ewentualnie zbroja nie nawiązuje jeszcze do Ghost of Tsushima, jednakże niekoniecznie musi tak być.

Niedawno pisałem o innych grafikach, które połączyły ze sobą różne światy znane z gier. Co powiecie na Ellie z The Last of Us wychowaną przez Kratosa z God of War? Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie