Gracze Forza Horizon 5 dostają bany na 8 000 lat. Powód? Nieodpowiednie karoserie

Gracze Forza Horizon 5 dostają bany na 8 000 lat. Powód? Nieodpowiednie karoserie
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Dwóch graczy Forza Horizon 5 dostało bany po 8 000 lat. Wszystko przez niestosowane malowanie samochodów. Co ciekawe, to ich pierwsze „przewinienie”.

Gracze FH5 nie mają lekko, bo deweloperzy postanowili nie patyczkować się we wlepianiu banów.

Gracze Forza Horizon 5 dostają bany po 8 tys. lat

Ewidentnie osoby odpowiedzialne za sprawowanie pieczy nad graczami FH5 nie mają zbyt wysokiej tolerancji na jakiekolwiek „śmiesznostki”. Dwóch niezwiązanych ze sobą graczy dostało bana po 8 tys. lat każdy. Kara została nałożona na GamerTagi, a ich właściciele od teraz nie mają dostępu do żadnych funkcji trybów online w grze.

Pierwszy na Reddicie pojawił się post niejakiego git-regret. Skarży się on na zespół odpowiedzialny za banowanie graczy FH5, gdyż dostał karę 8 tys. lat. Wszystko przez, zdaniem deweloperów, niestosowne malowanie karoserii. Gracz wykonał personalizowane obrazki różnych postaci z animacji czy bajek w nieco „erotycznych” pozach. Nie da się jednak ukryć, że samej erotyki w tym dużo nie ma, gdyż obrazki wyraźnie inspirowane są klasycznymi naklejkami z pin-up girls. Co ciekawe, to jego pierwszy ban w życiu.

Źródło: Imgur

Drugi to post od AllThingsRacing, którego przyjaciel dostał taką samą karę, ale tutaj „winę” widać nieco wyraźniej. Zespół odpowiedzialny za FH5 od zawsze jest czuły na przejawy politycznych czy wręcz wojennych aluzji. Jego customowa karoseria to Kim Dzong Un wyglądający jak Pułkownik Sanders z logo KFC, hashtagiem „#SendNukes” i paroma innymi znaczkami, w tym logo Nike ze zmienioną literką na „u”. On również nigdy nie dostał innych banów.

Źródło: Reddit

Oczywiście z jednej strony jestem w pełni zrozumieć decyzję o zbanowaniu dość „kontrowersyjnych”, „memicznych” wręcz malowań, ale wydaje się, że kara jest zbyt wysoka. Tym bardziej że wcześniej nie pojawiły się żadne ostrzeżenia, mniejsze kary czy cokolwiek innego. Gracze prosto z mostu dostali karę 8 tys. lat bez funkcji online gier.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie