DoGRywka - krzykacz z Dying Light 2, dziewczynka w spódniczce z PUBG, kobieta z ubraną maską Razer Zephyr

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – beta testy maseczek RGB od Razera, darmowy tydzień PUBG i sekrety w Dying Light 2

Game deweloperzy wiedzą, że gracze uwielbiają easter eggów. Tyczy się to bez wyjątku też pracowników Techlandu, którzy zadbali, by po premierze Dying Light 2 było sporo do odkrycia.

Być może nie mieliście wcześniej okazji sprawdzić, jak sprawuje się PUBG w akcji. Tak się składa, że właśnie wystartował darmowy tydzień. To świetna okazja, by zapoznać się z jednym z największych Battle Royale na rynku.

Kojarzycie może koncept futurystycznej maseczki RGB od Razera? Dziś dowiedzieliśmy się, że firma szuka chętnych do wzięcia udziału w jej beta testach. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, a poniżej znajdziecie ich całą listę. Sprawdźcie, czy już wszystko dziś przeczytaliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się