Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cosplay Ida Emean Lada Lyumos

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ida Emean z Wiedźmina wśród drzew. Cosplayerka w zmysłowej, jaskrawej sukni

Lada Lyumos jeszcze jeden raz pojawia się w artykule na łamach Planety Gracza. Dziś chcę zaprezentować Wam kolejne jej wcielenie w postać z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Tym razem cosplayerka odwzorowała Idę Emean, czyli jedną z kobiet, które miały zasiąść w nowej Loży Czarodziejek. Od razu nadmienię, że poniższe ujęcia w odczuciu wielu osób mogą uchodzić za erotyczne. Mimo to, żadnej nagości tu nikt nie uświadczy. Na pierwszym z poniższych wpisów po kliknięciu strzałki w prawo zobaczycie krótkie wideo. Rekomenduję zainteresować się nim w pierwszej kolejności.

Lada Lyumos jako Ida Emean z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie potrafię odmówić Ladzie Lyumos jednego – w mojej opinii jest bardzo utalentowaną modelką i równie dobrze radzi sobie w ruchu, co w przypadku pozowania do zdjęć. Cieszy mnie też fakt, że cosplayerka bierze się za kreacje mniej znanych postaci z gier. Wcześniej widzieliśmy ją w roli np. Triss Merigold. Założę się, że spora część naszych czytelników mogła nie słyszeć o Idzie Emean, dlatego tym bardziej uważam ten cosplay za ciekawy.

Jeśli podoba się Wam twórczość Lady, zachęcam zajrzeć na jej profil na Instagramie, na który możecie przejść z dowolnego wpisu powyżej. Na naszej stronie znajdziecie też masę innych sesji fotograficznych z osobami wcielającymi się w postacie z popkultury. Wszystkie nasze artykuły z cosplay’em znajdziecie w tym miejscu.

Co sądzicie o kreacji omawianej w tym tekście? Też Wam przypadła do gustu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się