Hellblade: Senua's Sacrifice - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hellblade: Senua’s Sacrifice upiększone na Xbox Series. Ray-tracing, 4K i więcej na wideo

Hellblade: Senua’s Sacrifice otrzymało wielką next-genową aktualizację na konsole Xbox Series. Twórcy usprawnili oprawę swojej uznanej produkcji.

Hellblade II wciąż powstaje i nie zanosi się, aby miało się ukazać w najbliższym czasie. Studio Ninja Theory Ma ręce pełne roboty, ale znalazło wolną chwilę na ulepszenie swojego poprzedniego hitu. Hellblade: Senua’s Sacrifice otrzymało właśnie next-genową aktualizację na Xbox Series, a wersja na PC jest już w drodze. Deweloperzy nie planują wydania aktualizacji na PlayStation 5.

Dodano całkiem sporo usprawnień graficznych. Zagramy z ray-tracingiem, w 4K oraz w większej liczbie klatek na sekundę. Co więcej, ulepszono tekstury, detale i efekty cząsteczkowe. Hellblade nie zestarzał się źle, a teraz będzie wyglądał jeszcze lepiej.

Hellblade: Senua's Sacrifice - tryby działania gry na Xbox Series
Tryby działania gry na konsolach Xbox Series

Niestety, nawet Xbox Series X nie pozwoli nam na rozgrywkę w 60 FPS przy uruchomieniu najładniejszego trybu działania. Może to trochę rozczarowywać, ale Hellblade i tak nie jest bardzo dynamiczną grą. 30 klatek na sekundę to niezbyt duży problem, a produkcja będzie wyglądała za to dużo lepiej.

Darmowa aktualizacja jest już dostępna do pobrania dla każdego posiadacza gry na konsolach Xbox Series.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się