PUBG
0 komentarzy

Tagi:

PUBG za darmo do sprawdzenia przez kilka dni. Rusza promocja

KRAFTON Inc. czyli deweloper popularnego battle royal ruszył z letnią promocją. Przez kilka dni każdy możne wypróbować PUBG na PC zupełnie za darmo.

Od dzisiaj możecie spróbować swoich sił w PUBG za darmo wyłącznie na komputerach osobistych. Wystarczy, że pobierzecie grę ze Steama… i gotowe. Przez kilka dni bez żadnych ograniczeń, możecie grać w popularnego battle royala. Musicie się jednak spieszyć, ponieważ promocja trwa do 16 sierpnia do godziny 23:00 CEST.

Podczas trwania promocji nowi użytkownicy będą mogli wykonywać specjalne misje, a także zbierać nagrody, nawet te z przepustek. Gracze korzystający z promocji, nie muszą się martwić, że ich postęp nie zostanie zapisany. Wszystkie wykonane misje i statystyki są połączone z kontem, więc jeśli zakupicie pełną grę, osiągi pozostaną z Wami.

Ponadto w grze jest wydarzenie, w którym za wykonywanie prostych zadań, otrzymuje się przedmioty np. skórki do broni czy ubrania. Na koniec deweloperzy zachęcają do połączenia konta Steam z kontem PUBG, dzięki czemu można otrzymać specjalną nagrodę: Tradycyjne okulary.

Playerunkown:Battlegrounds to sieciowa strzelanka survival, w której duża ilość graczy zostaje zamknięta na arenie. Z czasem obszar mapy ulega zmniejszeniu się, przez co grający muszą walczyć o przetrwanie. Na całym terenie zabawy porozrzucane są różne przedmioty np. broń, amunicja czy apteczki. Wygrywa ten, który jako jedyny utrzyma się przy życiu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się