Forza Horizon 5 - jadące samochody przez rzekę
0 komentarzy

Oto porównanie map z Forza Horizon 5 i 4. Nowa część zdecydowanie na plus

Stworzono porównanie map z Forza Horizon 5 oraz 4. Jest więcej, bogaciej i różnorodniej. Jazda po dostępnym obszarze nie powinna nudzić.

Po najnowszym odcinku deweloperskiego dziennika, do sieci trafiło porównanie obu dostępnych map w Forza Horizon 5 i 4. Dzięki atchar.com możecie zobaczyć zdjęcie porównawcze. Na pierwszy rzut oka, ta w piątej odsłonie prezentuje się bardziej zróżnicowanie. Wynika zatem, że pojeździmy po piaszczystych plażach, po spokojnych równinach, ale także w wysokich górach i tropikalnych lasach. Poszerzenie obszaru zabawy, trzeba zdecydowanie zaliczyć do pozytywów.

Na poniższym wideo, możecie zobaczyć, jak twórcy przemierzają różne tereny mapy w Forza Horizon 5. W tym odcinku skupili się na obszarach pustynnych, dlatego też uświadczymy więcej piasku, żwiru i kurzu. W poprzednich materiałach jeździli po dżunglach, a także w okolicach wulkanu, także zachęcam Was do sprawdzenia.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że mapa w najnowszej odsłonie z cyklu FH ma być o połowę większa niż w poprzedniczce. Jak możemy zobaczyć, jest to zdecydowanie prawda. Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę, czyli 9 listopada 2021 roku. Zagramy na PC, Xbox One X|S oraz Xbox Series X|S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się