Humankind - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

W Humankind stworzymy ponad milion cywilizacji. Skala gry w liczbach

Twórcy Humankind przybliżyli graczom niektóre aspekty rozgrywki. Amplitude Studios chwali się liczbami związanymi ze swoją strategią.

Fani strategii turowych wyczekują premiery nowej gry Ampltitude Studios. Deweloperzy rozwijają Humankind od dłuższego czasu i już niedługo będzie nam dane zapoznać się z tą produkcją.

Twórcy postanowili przybliżyć graczom liczby związane z grą. Jeśli czekacie, być może będą one dla Was przyjemnymi ciekawostkami. Poniżej znajdziecie zwiastun związany ze skalą projektu.

W grze będziemy mogli stworzyć nawet ponad milion różnych cywilizacji. To za sprawą 60 kultur, które możemy ze sobą łączyć. Dodatkowo spersonalizujemy swojego awatara, który będzie reprezentował nas w trakcie rozgrywki.

Na potrzeby gry przygotowano 129 typów jednostek, 93 rodzaje technologii, 1300 dźwięków, 280 utworów muzycznych, 10 000 kwestii dialogowych i 150 wydarzeń fabularnych. To zdecydowanie bardzo duża gra i fani produkcji strategicznych mają na co czekać. Oby skala szła też w parze z jakością.

Gra ukaże się 17 sierpnia bieżącego roku i trafi tylko na PC. Jeśli subskrybujecie abonament Xbox Game Pass, ogracie ją w jego ramach już od dnia premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się