Forza Horizon 5 pustynia

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Oto pełna mapa świata Forza Horizon 5. Będzie gdzie jeździć

Playground Games ujawniło ujęcie pełnej mapy Forza Horizon 5. Świat gry jest bardzo duży i wygląda na całkiem różnorodną krainę.

Twórcy nowego Forza Horizon rozgrzewają graczy przed premierą. Praktycznie co chwilę dostajemy nowe wieści na temat gry, a debiut zbliża się wielkimi krokami.

Sporo ciekawości wśród fanów wzbudzał świat Forza Horizon 5. Przy okazji ujawnienia gry dowiedzieliśmy się, że zostaniemy zabrani do Meksyku. Dodatkowo niedawno potwierdzono, że nowa lokacja będzie o 50% większa od mapy z FH4, co jak najbardziej może cieszyć. Teraz przyszła pora na ujawnienie całej mapy świata gry.

Playground Games udostępniło w sieci grafikę prezentującą całą lokację wraz ze wszystkimi ulicami i bocznymi trasami. Faktycznie jest to spory kawał mapy i jej przejechanie zdecydowanie zajmie trochę czasu.

Forza Horizon 5 - mapa

Moim zdaniem na szczególne wyróżnienie zasługuje też bardzo długa i całkiem prosta autostrada. Przypuszczam, że padnie na niej niejeden rekord prędkości i fani najszybszych samochodów będą mieli gdzie testować nowe ulepszenia.

Jeśli chcecie zobaczyć świat gry w akcji, rzućcie okiem na nowy odcinek serii przybliżającej świeżą zawartość, która trafi do gry. Artykuł omawiający ujawnione niedawno nowości znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się