Żołnierz z Call of Duty: Warzone przebrany za szkielecego ducha, bohater z GTA San Andreas z pistoletem i deadryczny koń z nowego Skyrima

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowości w kolejnym Skyrimie, CoD: Warzone zmienia nazwę i GTA SA zmierza do VR-u

Call of Duty: Warzone niebawem zmieni nazwę, a wraz z tym faktem zadebiutuje w produkcji zupełnie nowa mapa. Całość ma związek z premierą CoD: Vanguard.

Sam Mark Zuckerberg ogłosił, że obecnie trwają prace nad GTA San Andreas w wydaniu na VR. Gra jest tytułem ekskluzywnym dla platformy Oculus Quest 2, dlatego posiadacze innych gogli do wirtualnej rzeczywistości będą musieli obejść się smakiem.

Bethesda udostępniła dziś trailer The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, który pokazuje masę nowości, na jakie mogą liczyć nabywcy tego wydania. Ci, którzy zdecydują się pozostać przy Special Edition, również mogą liczyć na kilka bonusów. Te i pozostałe newsy znajdziecie na stosie poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%