Serial Wiedźmin na nowym, genialnym zwiastunie drugiego sezonu

serial wiedźmin netflix geralt
Filmy i seriale

Serial Wiedźmin dostanie wkrótce drugi sezon, a my dostaliśmy właśnie nowy zwiastun. Nie da się ukryć, że nastraja niezwykle pozytywnie.

Wiedźmin od Netflixa powraca! Henry Cavill ponownie wcieli się w Geralta w kolejnych odcinkach serialu na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Serial Wiedźmin dostał świetny zwiastun

Pierwszy sezon Wiedźmina okazał się olbrzymim hitem, szczególnie w naszym kraju. Nie dziwi więc, że tyle osób czeka z wypiekami na twarzy na kontynuację rozpoczętych wątków. Dlatego też spieszymy donieść, iż doczekaliśmy się świetnego trailera!

Poniżej znajdziecie materiał wideo, który wygląda naprawdę nieźle. Pokazane fragmenty nastrajają mnie pozytywnie i mam teraz nawet jeszcze większe oczekiwania niż w przypadku pierwszego sezonu. Tamten oceniam pozytywnie, jednak jego kontynuacja może okazać się o wiele lepsza. A z pewnością widać tu większy budżet.

Wciąż jednak nie znamy szczegółów na temat fabuły. Wiemy (co zresztą widać po zwiastunie), że doczekamy się ekranizacji opowiadania „Ziarno Prawdy”. Jakby tego było mało, przecieki wskazują na to, że pojawią się również dość kontrowersyjne sceny z udziałem Geralta.

Na ponad 2-minutowym trailerze nie tylko obserwujemy powrót kultowych już w zasadzie postaci, ale też zaprezentowanie nowych. Co ciekawe, pojawić się może więcej ciekawych potworów, na które zapoluje Geralt. Widać tu m.in. wampiry, wywiernę (albo inne latające tałatajstwo) i zapewne Leszego.

Sezon drugi Wiedźmina zadebiutuje na Netflixie już 17 grudnia bieżącego roku. Oczywiście wszystkie odcinki pojawią się na raz, więc premiera będzie idealnym momentem na binge-watching całości.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie