Zapowiedziano skradankę World War II Underground. Polacy tworzą grę o ruchu oporu

World War II Underground
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Polscy deweloperzy ze studia Demolish Games pracują nad wyjątkowym tytułem. W World War II Underground wcielimy się w członka ruchu oporu podczas nazistowskiej okupacji.

Ciekawych, interesująco zapowiadających się tytułów nigdy dość. Dlatego też WWII Underground jak na razie sprawia wrażenie niezwykle intrygującej gry.

W World War II Underground wcielimy się w członka ruchu oporu

Polskie studio Demolish Games pracuje nad nową skradanką osadzoną w trakcie II wojny światowej. Wcielimy się w niej w więźnia, który został wcielony do partyzantki w Europie Środkowej pod nazistowską okupacją. Zapowiedziana gra nosi tytuł World War II Underground.

Zdradzono już parę ciekawych szczegółów na temat rozgrywki, dlatego też spieszymy się donieść, iż twórcy inspirują się rzeczywistymi akcjami ruchu oporu, a tytuł ma „uwzględnić barbarzyński charakter okupacji”. Wygląda więc na to, że możemy dostać dojrzałą grę poruszającą trudne tematy.

W produkcji zajmiemy się szeroko pojętymi działaniami partyzanckimi – niszczeniem torów, infiltracją, kradzieżą ważnych dokumentów, zabijaniem wrogich generałów i tym podobnymi. Co ciekawe, powodzenie misji w sporym stopniu zależeć ma od jej zaplanowania.

Gra ma mieć dość otwarty charakter, dlatego dostaniemy różne drogi do wyboru, aby ukończyć misję. Będziemy przekradać się przez teren wroga, używając różnych taktyk i narzędzi, aby odwracać jego uwagę, ale możemy również przebrać się w mundur wrogich sił i w ten sposób dostać się tam, gdzie musimy.

Całość zapowiada się naprawdę ciekawie. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun produkcji, która niestety nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Na Steam znajdziecie jednak kartę produktu. Gra ukaże się na PC, planowane są również wersje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie