Call of Duty Warzone - Pacific - żołnierze z bronią palną na plaży

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Call of Duty: Warzone z nową nazwą i mapą jeszcze w tym roku. Co wiemy o Pacyfiku?

Niebawem nadejdą ogromne zmiany w Call of Duty: Warzone, które poniekąd łączą się z premierą nadchodzącego Vanguarda. Poza zmianą nazwy gracze w końcu otrzymają upragnioną rotację mapy.

Część Czytelników niezaznajomionych z Warzone pewnie nie wie, że od premiery grający mieli jedynie dostęp do mapy Verdansk, która na przestrzeni miesięcy doczekała się kilku mniejszych i większych poprawek. Na szczęście już 2 grudnia zadebiutuje Caldera pełna nowych lokacji wartych zwiedzenia. Uwaga – mimo wymienionej daty, gracze bez CoD: Vanguard zagrają na Calderze dopiero dzień później.

Warzone zmieni swoją nazwę na Call of Duty: Warzone Pacific, czyli „Warzone Pacific”. Nowy Pacyfik oficjalnie startuje jako część pierwszego sezonu zawartości Vanguard. Mapa jest mniej więcej wielkości Verdansk, którą zastąpi w ramach aktualizacji, ta nowa mapa powstała w oparciu o dwa lata badań i słuchania społeczności.

– czytamy na blogu Call of Duty

Ciekawym jest to, że produkcja Activision zostanie lekko przechrzczona. Nie zdziwię się, jeśli argumentem za tym ma być pokazanie, że w Warzone zacznie się „nowa era”. Jakby nie patrzeć Caldera i Verdansk różnią się w znacznym stopniu od siebie:

Bujne lasy i skaliste urwiska. Plaże z białym piaskiem i tajemnicze ruiny. I uśpiony wulkan, który góruje nad ponad 200 punktami zainteresowania.

Zresztą teraz Verdansk również przeszedł małe zmiany w związku z eventem halloweenowym. Więcej na jego temat możecie przeczytać w tym miejscu. Jak Wam się podobają plany twórców Warzone?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%