Prince of Persia: Sands of Time Remake wciąż powstaje, ale nikt nie spieszy się z premierą

Prince of Persia: Sands of Time Remake
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Książe Persji jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Ubisoft potwierdziło, że Prince of Persia: Sands of Time Remake nadal znajduje się w produkcji.

Graczy uspokojono specjalnym komunikatem na Twitterze. Twórcy jednocześnie podziękowali fanom za cierpliwość i wspieranie projektu.

Chcemy poświęcić chwilę, by zapewnić Was, że prace nad Prince of Persia: The Sands of Time Remake wciąż trwają, a motywacją i inspiracją są Wasze opinie. Będziemy Was informować o naszych postępach w przyszłości i chcemy podziękować wszystkim za Wasze niesłabnące wsparcie i cierpliwość.

– czytamy w ogłoszeniu Ubisoftu

Nie mam jednak dobrych wieści co do daty premiery. Choć w maju bieżącego roku zapewniano, że gra ukaże się do kwietnia 2022 roku, możemy o tym zapomnieć. Ubisoft potwierdziło na konferencji z inwestorami, że tytuł zadebiutuje w okresie od 1 kwietnia 2022 roku do marca 2023 roku. Jak na ogłoszenie dotyczące Sands of Time Remake przystało, konkretów brak.

Należy jednak pamiętać, że produkcja ta nie jest głównym projektem Ubisoftu. Dodatkowo twórcy z pewnością chcą odpowiednio dopracować remake, który – delikatnie mówiąc – nie robił dobrego wrażenia przy okazji zapowiedzi. Warto więc uzbroić się w cierpliwość. Być może niedługo ujrzymy kolejne materiały z odświeżenia kultowego hitu Ubisoftu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie