PS VR 2 - gogle - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Lepiej gromadźcie już gry na PS VR, jeśli rozważacie zakup „dwójki”

Wiadomym jest, że PS VR 2 jest obecnie w trakcie rozwoju i najpewniej zadebiutuje w 2022 roku. W ostatnim czasie rzucono nowe światło na możliwości nowych gogli. Jeśli informacje się potwierdzą, na start gracze otrzymają dostęp do tytułów z pierwszej wersji VR-u PlayStation.

Informacje na ten temat zamieścił zweryfikowany użytkownik forum ResetEra o nicku TheNexus. W związku z tym, że został on sprawdzony przez moderatorów wymienionej strony, ciężko byłoby nie wierzyć właśnie w taki scenariusz. W zasadzie można mówić o czymś pewnym, choć warto brać poprawkę na to, że informacje te nie wyszły bezpośrednio od PlayStation.

Zresztą prawdą jest fakt, że odcięcie graczy do sporej gamy gier na początku generacji PS VR 2 byłoby na pewno nietrafionym ruchem. Wtedy to firma musiałaby zapewnić sporą liczbę produkcji kompatybilnych z rewizją sprzętu, a wiadomym jest, że coś takiego tanią inwestycją nie jest.

Swoją drogą, omawiany przeciek tylko powinien jeszcze pozytywniej nastawić PS Plusowiczów do odebrania gier z listopadowej oferty. W związku z urodzinami pierwszego PS VR już na początku nadchodzącego miesiąca zostaną dodatkowo dorzucone 3 produkcje stworzone z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Pełny spis gratisów znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 68 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%