Powstaje GTA San Andreas, jakiego nikt się nie spodziewał. Pora polubić się z VR

GTA San Andreas meme
PC

Jeśli myśleliście, że znacie GTA San Andreas na wylot i nic Was nie zaskoczy, przynoszę ciekawe wieści. Wkrótce zwiedzicie Los Santos, San Fierro i Las Venturas w zupełnie nowy sposób.

Na konferencji Oculus Connect potwierdzono, że tytuł przekonwertowany na VR znajduje się w produkcji od wielu lat. Powstaje na gogle Quest 2.

Nie znamy jeszcze daty czy chociaż roku premiery. Nie wiemy też, kto przygotowuje grę i nie pokazano nawet ani jednego zrzutu ekranu.

Dziś na konferencji (Oculus – red. ) Connect ogłosiliśmy, że klasyczna gra Rockstar Games, Grand Theft Auto: San Andreas, jest w produkcji dla Quest 2. Poznaj nową perspektywę Los Santos, San Fierro i Las Venturas, doświadczając (ponownie lub po raz pierwszy) jednego z najbardziej kultowych otwartych światów z gier. To projekt, nad którym pracujemy od wielu lat i nie możemy się doczekać, aby pokazać Wam więcej.

– czytamy na stronie Oculus

Jeśli GTA San Andreas w wersji na gogle VR będzie tak dobre jak chociażby wydane niedawno Resident Evil 4 VR, być może doczekamy się rozpowszechnienia ciekawego trendu. Duzi wydawcy coraz chętniej przenoszą swoje klasyki na gogle wirtualnej rzeczywistości. Nie zdziwię się, jeśli kolejni giganci branży podążą tym tropem. Może być bardzo ciekawie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie