GTA San Andreas meme

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Powstaje GTA San Andreas, jakiego nikt się nie spodziewał. Pora polubić się z VR

Jeśli myśleliście, że znacie GTA San Andreas na wylot i nic Was nie zaskoczy, przynoszę ciekawe wieści. Wkrótce zwiedzicie Los Santos, San Fierro i Las Venturas w zupełnie nowy sposób.

Na konferencji Oculus Connect potwierdzono, że tytuł przekonwertowany na VR znajduje się w produkcji od wielu lat. Powstaje na gogle Quest 2.

Nie znamy jeszcze daty czy chociaż roku premiery. Nie wiemy też, kto przygotowuje grę i nie pokazano nawet ani jednego zrzutu ekranu.

Dziś na konferencji (Oculus – red. ) Connect ogłosiliśmy, że klasyczna gra Rockstar Games, Grand Theft Auto: San Andreas, jest w produkcji dla Quest 2. Poznaj nową perspektywę Los Santos, San Fierro i Las Venturas, doświadczając (ponownie lub po raz pierwszy) jednego z najbardziej kultowych otwartych światów z gier. To projekt, nad którym pracujemy od wielu lat i nie możemy się doczekać, aby pokazać Wam więcej.

– czytamy na stronie Oculus

Jeśli GTA San Andreas w wersji na gogle VR będzie tak dobre jak chociażby wydane niedawno Resident Evil 4 VR, być może doczekamy się rozpowszechnienia ciekawego trendu. Duzi wydawcy coraz chętniej przenoszą swoje klasyki na gogle wirtualnej rzeczywistości. Nie zdziwię się, jeśli kolejni giganci branży podążą tym tropem. Może być bardzo ciekawie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%