W Amazon Prime Gaming znane gry do odebrania za darmo. Hit z Larą Croft i wiele innych produkcji

amazon prime gaming darmowe gry
PC

W Amazon Prime Gaming do odebrania będą kolejne darmowe gry. W listopadzie przypiszemy do naszych kont m.in. Dragon Age: Inkwizycja i hit z Larą Croft, czyli Rise of the Tomb Raider.

Amazon Prime, gdy trafiło już oficjalnie do Polski, jest nie tylko świetną subskrypcją dla kinomanów i osób uwielbiających zakupy. Gracze nie mają powodów do narzekań.

Wielkie hity za darmo w Amazon Prime Gaming

W tym artykule znajdziecie wszelkie niezbędne informacje związane z subskrypcją Amazon Prime. Za jedynie 49,99 zł rocznie możemy liczyć na darmową dostawę, pełen katalog filmów i seriali VOD oraz… darmowe gry!

W październiku nie zabrakło znanych produkcji, które wciąż możecie odebrać za darmo. Macie czas do 1 listopada, gdy oferta się zmieni. Pamiętajcie, że nie musicie płacić za usługę od razu, gdyż Amazon oferuje 30 dni okresu próbnego. Aktualnie możecie zdobyć m.in. Ghostrunner i Star Wars Squadrons.

W listopadzie doczekamy się nawet jeszcze bardziej popularnych pozycji. Ogłoszono, że do usługi w ręce graczy oddane zostaną następujące gry:

  • Control Ultimate Edition;
  • Dragon Age Inquisition;
  • Rise of the Tomb Raider;
  • Brakes Are For Losers;
  • Demon Hunter 2: New Chapter;
  • Liberated -Puzzle Agent 2;
  • Rogue Heroes;
  • Secret Files: Sam Peters.

Nie da się ukryć, że nie zabrakło prawdziwych hitów. W końcu mamy tutaj bardzo dobrze przyjętą drugą część rebootów serii Tomb Raider i genialne RPG od BioWare, czyli Dragon Age: Inkwizycja. Control Ultimate Edition jest z kolei świetną produkcją dla fanów filmów Davida Lyncha i poprzednich dzieł od studia Remedy. Reszta to mniejsze gry, jednak każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie