Assassin's Creed Infinity - bohaterowie z najróżniejszych części Assassin's Creed

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Infinity w nowych szczegółach. Ma być innowacyjnie, ale nie za darmo

Ubisoft potwierdziło kolejne szczegóły Assassin’s Creed Infinity. Nietypowa odsłona serii ma przynieść ze sobą powiew świeżości w kultowym cyklu.

Szef Ubisoftu potwierdził, że gra będzie dystrybuowana w modelu premium. Dodatkowo przypomniał, że choć pojawi się sporo innowacji, gra zachowa oryginalne DNA Assassin’s Creed. Jeśli oczekujecie rewolucji, raczej jej nie dostaniecie.

Nie będzie to gra free-to-play i będzie miała w sobie wiele elementów narracyjnych. Będzie to bardzo innowacyjna produkcja, ale będzie miała to, co gracze mają już we wszystkich grach z serii Assassin’s Creed. Wszystkie elementy, które uwielbiają dostawać w nich od samego początku. Będzie to ogromna gra, ale z wieloma elementami, które już istnieją w tytułach, które wydaliśmy w przeszłości.

– powiedział CEO Ubisoftu, Yves Guillemot, w trakcie konferencji z inwestorami
Transkrypcja dzięki VideoGamesChronicle

Choć Guillemot powiedział o grze sporo, wciąż bardzo wiele tu ogólników, które niewiele tłumaczą. Nadal wiemy tylko, że będzie to produkcja będąca grą-usługą, a wraz z nią rozwijane będą osobne odsłony Assassin’s Creed.

Nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się pokazu gry. Ubisoft nadal rozwija tytuł i spodziewałbym się, że pierwsze zwiastuny ujrzymy za rok lub nawet dwa lata. Niewykluczone, że Assassin’s Creed Infinity jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%