Gran Turismo 7 znacząco zyska na PS5 – sugeruje nowe wideo

Gran Turismo 7 - kierowca jedzie samochodem w kasku - PG
PS4 PS5

Do sieci trafił nowy materiał promocyjny Gran Turismo 7. Dyrektor Polyphony Digital tym razem skupia się na zaprezentowaniu tego, co może graczom dawać największą satysfakcję w grze.

A jest nim po prostu sama jazda, w którą należy się dobrze wczuć. Kazunori Yamauchi wręcz twierdzi, że im więcej nauczą się gracze o grze, o jej mechanikach i o samych samochodach, tym większą przyjemność będą czerpali z rozgrywki. Posłuchajcie co jeszcze ma Wam do powiedzenia, a także rzućcie okiem na garść nowych kadrów z silnika gry.

Powyższe wideo może nie mówi tego wprost, ale poprzez wspomnienie o haptycznych wibracjach i pokazanie w tym momencie kontrolera DualSense odniosłem wrażenie, że twórcy rekomendują jednak rozgrywkę na PS5. Ewentualnie mogła być to sugestia, że wraz z możliwościami next-genowego gamepada będzie można łatwiej wchłonąć się w immersję. Nie zdziwię się, jeśli dokładnie tak jest, ponieważ to z taką myślą inżynierowie w PlayStation zaprojektowali ten „ficzer”.

Premiera Gran Turismo 7 odbędzie się 4 marca 2022 roku. Produkcja zmierza wyłącznie na PS4 i PS5. Czekacie? Pre-order już złożony?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie