Vi z Cyberpunk, logo PlayStation i Eivor z AC Valhalla

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Cyberpunk uruchomiony na Tesli, darmowa gra na PS4 i PS5 oraz pogłoski o nowym Assassin’s Creed

Gracze uwielbiają darmowe gry. Tym razem posiadacze PlayStation mogą przygarnąć do swoich bibliotek jeszcze jedną darmówkę, którą warto się zainteresować. Sprawdźcie sami, czym jest ta niespodzianka.

Cóż, dowiedzieliśmy się ciekawej rzeczy na temat Cyberpunka. Okazuje się, że działa on lepiej na nowej Tesli niż na konsoli PS4. Nie zabrakło także wieści na temat innych polskich akcentów, np. powstawania nowej gry w uniwersum Painkiller.

Jeszcze niedawno wyszło fabularne DLC do Asssassin’s Creed, a już się mówi na temat powstawania nowej gry z serii. Co ciekawe, kolejna część możliwe, że wyróżni się czymś naprawdę sporym. Na łamach naszego serwisu opublikowaliśmy dzisiaj jeszcze masę innych, ciekawych newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się