Cyberpunk 2077 działa na Tesli Model S lepiej, niż na PS4

Tesla Model S uruchomi najnowsze gry
Technologie

Podczas pokazu pokazano jakie możliwości skrywa Tesla Model S. Auto pozwala uruchomić bez zająknięcia gry takie jak Cyberpunk 2077.

Na łamach naszego portalu nie podejmujemy tematów związanych z motoryzacją, ale w tym wypadku robimy uzasadniony wyjątek. Tesla Model S Plaid / Tesla Model S Plaid+ to udoskonalona wersja modelu Tesla Model S. To co interesuje nas najbardziej, to możliwości jakie skrywa to cudo techniki. Samochód będzie dysponował mocą 10 teraflopów, mogąc w tym aspekcie konkurować z PlayStation 5. Czy Tesla Model S i gry to idealne połączenie? Projektanci twierdzą, że tak. Właściciele otrzymają do dyspozycji ekran liczący 17 cali i potrafiący wyświetlić obraz w rozdzielczości 2200×1300. Bawić będziemy mogli się wykorzystując możliwości bezprzewodowego pada.

Co ciekawe tylna kanapa ma również zostać wyposażona w ekran, dzięki czemu pasażerowie nie będą nudzili się w trakcie długich podróży. Dodajmy do tego zaimplementowanie portu USB-C dla każdej osoby jadącej samochodem oraz funkcję szybkiego ładowania bezprzewodowego. Miłośnicy czystego brzemienia również powinni być ukontentowani. Wszystko to za sprawą 960-watowego systemu audio, który dodatkowo pozwala aktywną redukcją szumów.

Tesla Model S pokazuje, że niestraszne jej najnowsze gry

Elon Musk będący amerykańskim dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX zachwalał możliwości maszyny. Mężczyzna zwracał uwagę, że wóz pozwoli na komfortowe korzystanie z internetu, oglądanie filmów i granie w gry. Aby nie pozostać gołosłownym, zaprezentowano Cyberpunka 2077, produkcja hulała w 60 klatkach animacji na sekundę. Końcowy efekt robi więc świetne wrażenie (źródło).

Ile wydamy na to cacuszko? Jak zapewne się spodziewacie, koszt nie będzie niski. Chcąc nabyć modeli Tesla Model S Plaid+ musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 600 tysięcy zł. Za wersję Tesla Model S Plaid zapłacimy natomiast 500 tysięcy złotych (źródło).

Trudno również nie docenić innych aspektów wozu o których była mowa w trakcie prezentacji. Mamy mieć do czynienia z najlepiej przyspieszającym produkcyjnym samochodem na świecie. Osiągającym 97 km/h w 1,99 sekundy, dodatkowo samochód cechuje się najniższym współczynnikiem oporu powietrza, który wynosi 0,208. Auto nie ma skrzyni biegów, jest za to wyposażone w inteligentny system, który m.in. rozpozna czy chcemy ruszyć. Nie musimy również wybierać kierunku jazdy, gdyż wehikuł rozpozna czy planujemy jechać do przodu. Maszyna powinna więc na pewno trafi w gust wielu miłośników czterech kółek.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia