Nowości PS5 i PS4

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS5 otrzymało jedną z najwygodniejszych zmian w interfejsie od czasu premiery

Okazuje się, że w ostatnim czasie uległa lekkiej zmianie biblioteka dostępna na konsoli PS5. Od teraz jej przeglądanie powinno być jeszcze wygodniejsze, dzięki czemu gracze szybciej dostaną się do upragnionych aplikacji.

O tej nowości wprowadzonej przez PlayStation dowiedzieliśmy się za pośrednictwem zagranicznego serwisu Push Square. Okazuje się, że od teraz w pierwszej kolejności w naszej bibliotece gier PS5 będą wyświetlać się wszystkie zainstalowane produkcje. Dopiero po przejściu do sekcji „Twoja kolekcja” zobaczymy dosłownie każdy tytuł przypisany do naszego konta PSN.

PS5 - nowy układ gier w bibliotece

Nie będę ukrywał, że jest to naprawdę wygodne rozwiązanie. Co prawda oszczędza to nam zaledwie jednego kliku, jednakże to zawsze coś! W dobie ostatnich poprawek tworzonych przez PlayStation gracze nie zawsze mogli mieć powody do zadowolenia. Przypomnijmy, że niedawno usunięto zakładkę MyPlayStation z konta PSN, która pozwalała odnaleźć wszystkie najważniejsze informacje z konta w jednym miejscu. Na szczęście teraz ciężko jest nie zgodzić się z faktem, że omawiana w artykule aktualizacja interfejsu jest na piątkę z plusem, dlatego gratulujemy pomysłodawcy tej inicjatywy.

A Wy zauważyliście już nowy podział sekcji biblioteki gier? Jak się Wam to podoba?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się